۱۳۹۱ شهریور ۱۹, یکشنبه

نگاهی به نحوه فعالیت رجویست ها در سایت های اجتماعی-خبری (بالاترین)

سایت های اجتماعی مختلف به دلیل پر بیننده بودن همواره هدف فعالیت فرقه مجاهدین هستند که بصورت گروهی و باندی سعی می کنند سایت های کم بیننده و خسته کننده خودشان را رله کنند. به همین منظور مجاهدین گروهی علاف و بیکار متشکل از اعضا و هواداران خودشان را از این طریق سر کار گذاشته اند و به گواهی یک شاهد عینی برای جو گیر کردنشان به آنها نام رزمندگان تبلیغات یا رزمندگان اینترنتی داده اند.

پر واضح است که سایت ها و تبلیغات رجوی ها نه تنها بیننده ثابت ( از میان ایرانیان مستقل) ندارد، بلکه مثلا اگر در یک میهمانی  و جمع خانوادگی اشتباها کانال ماهواره ای مجاهدین را بزنید، باید منتظر شنیدن فحش و بد و بیراه اهالی محترم منزل و دوستان باشید. 
بعنوان نمونه فعالیت مجاهدین در سایت بالاترین را مدتی است که رصد کرده ایم. این مطلب مختصر و مفید در واقع چکیده ای است از داستان تلاش عبث رجوی ها برای بازتاب دادن تبلیغات خودشان. 

مجاهدین از سال 1389 سعی کردند کاربران خود در این سایت را افزایش دهند و با سوء استفاده از سیستم اتوماتیک این سایت که به کاربران اجازه می دهد افراد دیگر را به سایت دعوت کنند، خیلی زود موفق شدند با آیدی های جعلی و یکبار مصرف، به تبلیغ عقاید مسخره و عقب مانده خود بپردازند. 
در موج نخست این فعالیت، آش آنقدر شور شده بود که صدای اکثریت کاربران مستقل بالاترین را درآورد که ای بابا، این سایت دارد تبدیل می شود به بلندگوی تبلیغاتی یک گروه مرتجع و ورشکسته. 
توی پرانتز باید عرض کرد که در همین مدت اخیر هم دیده ایم که فرضا یک لینک طنز ( لوس و خنک) از گروه رجوی ( که فکر می کنند پر بینندهم هست) با مثلا هفتاد رای مثبت مجاهدین داغ می شود و به صفحه اول می رود، در حالیکه اگر گزینه کنار آن که نشان دهنده تعداد کلیک (دفعات باز شدن لینک) است را مشاهده کنید، تعداد کلیک ها را عدد 10 نشان می دهد. یعنی حتا خودشان هم روی لینک خودشان کلیک نکرده اند! 
همانطور که عرض شد در این بازه زمانی کاربران مستقل بالاترین به اعتراض در برابر این گروه برخواستند و ضمن تدوین مطالب بیشمار در نقد گروه تروریستی رجوی، باند مجاهدین را به سخره گرفتند. تصویر زیر نشان می دهد که چه استقبالی از یکی از مطالب مسخره باند رجوی در بالاترین شده است:



353 رای منفی در یک روز، استقبال کاربران از مریم، زن رجوی


این مطلب که تا مدتها در سایت بالاترین از آن به عنوان پلیکان گیت رجوی (پلیکان، شناسه جعلی یکی از رجویون) یاد می شد ، باعث تفریح و خنده کاربران سایت بوده است. 

در این شرایط مسئولین سایت دست به پالایش جدی متقلبین باند رجوی زدند. به نحوی که بنظر می رسد بیش از 90 درصد از آیدی های جعلی و تقلبی که فقط برای بالا بردن آمار از آن استفاده می کردند بسته شد. سایت بالاترین در این زمینه نوشت:  



البته باند متقلب و دغلباز کماکان به بازتولید شناسه های دروغین ادامه داده است. 

مسئله دیگر در مورد نحوه تبلیغات و عملکرد باند رجوی در بالاترین است. حکایت اینها، قضیه ی یکی بر سر شاخ و بن می برید است! این مطلب را در دوبخش قابل بررسی یافتیم. 
1- نحوه تبلیغات باند رجوی بگونه ای است که نه تنها مخاطبی را جذب نمی کند، بلکه در عین حال سبب می شود که کاربران مستقل از این گروه متنفر شوند. اصرار و پافشاری باند متقلب در مسائل آش را آنچنان شور کرد که هنوز هم اثرات آن قابل مشاهده است. بعنوان مثال عملکرد اینها در مورد کمپ لیبرتی بگونه ای بود که هنوز هم می بینید پای لینک های گروه نوشته می شود: شما بهتر است بفکر درست کردن فاضلاب لیبرتی باشید. این ها نشان می دهد که دستگاه تبلیغاتی مجاهدین چقدر کودن است که تنها چشمشش جلوی بینی خودش را می بیند و فقط در قید این است که گزارش عملکرد لحظه ای خود را به مقام و مسئول بالاتر ارائه دهد. این دستگاه کودن قادر نیست بستر سازی کند و پیر و فرسوده بودن باند رجوی هم از همین جا نشئت گرفته که نتوانسته اند در طول این سالیان جوانان ایرانی را بفریبند. 


 2- رجویست ها از یک سو شعار های پوچ و عاری از شعور را تکرار می کنند و از سوی دیگر همه کاربران منتقد را اماج اتهام و توهین قرار می دهند. اینها همه دست به دست هم داده تا این گروه منفورترین گروه ایرانی در تبعید باشد. 


کوه های نافوس[!] در شرق لیبی و تا تونس روشن است که همه این جوانه دنبال مرجعی و نمونه ای هستند. اشرف تنها چیزی است که آنها دنبالش هستند.

نمونه خزعبلات یک مجاهد فعال در سایت بالاترین

 زمان ارسال لینک های رجویون از بالاترین هم  بگونه ای تنظیم شده است که بوقت شرق ایالات متحده و در روز های کاری باشد نه به وقت ایران. این نشان می دهد رجوی مدتهاست  که کلا از جذب مخاطب ایرانی نا امید شده است و تنها قصد دارد بر روی مانیتورینگ اطلاعاتی ایالات متحده تاثیر بگذارد!

رجوی خودش هم خوب می داند که منفور و مطرود ملت ایران است. 

هیچ نظری موجود نیست: